Sprzedaż

Zapraszamy do naszego sklepu on-line www.pbauto.pl

 

 

Naszym Klientom oferujemy nowe części zamienne dobrane wedle różnych opcji cenowych jednak z naciskiem na wysoką jakość, propozycja ta spowodowana jest naszym wieloletnim doświadczeniem, rozmowami z mechanikami jak i wykonanymi testami. Nasi pracownicy na podstawie danych samochodu są w stanie dobrać właściwe części, najważniejsze dane, które należy podać to :

  • Marka pojazdu
  • Model pojazdu
  • Rocznik pojazdu
  • Pojemność silnika i rodzaj paliwa.
  • Typ nadwozia

Najlepiej jeśli zostanie podany numer nadwozia pojazdu (VIN), generalnie wyklucza on błędy katalogowe w doborze części, pod warunkiem, iż samochód wcześniej nie posiadał przeróbek (najczęściej użycie podzespołów używanych z podobnego ale nie identycznego modelu).

Zamówiony oraz zakupiony towar można odebrać osobiście w naszym punkcie sprzedaży jak również możemy je wysłać firmą kurierską DPD na terenie Polski oraz Unii Europejskiej po wcześniejszym uzgodnieniu. Reklamacje i zwroty części niepasujących przyjmujemy po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedawcą i po wypełnieniu odpowiedniego dokumentu.

!!! W ofercie nie posiadamy części używanych i z demontażu !!!

Wyjątek mogą stanowić części regenerowane jak głowica silnika, blok silnika, wał korbowy itd. Zawsze ta informacja jest kilkukrotnie podawana.

Wszystkie przesyłki nadajemy kurierem DPD. Towaru nie wysyłamy Pocztą Polską, PKP czy też PKS.

Do każdego zakupionego towaru dołączany jest zawsze paragon fiskalny lub na życzenie kupującego faktura VAT, są one jedyną podstawą do przyjęcia ewentualnej reklamacji.

Przy odbiorze przesyłki należy sprawdzić paczkę w obecności kuriera i w razie braków lub uszkodzeń mechanicznych należy spisać z kurierem protokół szkody. W razie braku protokołu szkody reklamacje nie będą uwzględniane!

Wszystkie części i podzespoły muszą być montowane przez zakład specjalistyczny.